FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Розміщення реклами на сайті

 

 

Віртуальний тур - це унікальний сучасний спосіб презентації об'єктів комерційної нерухомості, який вже взяли на озброєння всі лідируючі компанії туристичного, ресторанного, готельного, будівельного та інші види бізнесу.

Віртуальний 3D-тур дозволяє клієнту дистанційно вивчити об'єкт нерухомості (квартиру, номер готелю, бар, клуб, ресторан) і прийняти рішення про операцію незалежно від географічного розташування клієнта і продавця.

За допомогою інтерактивних елементів управління віртуальним туром у ваших потенційних клієнтів створюється повне враження від об'єкта нерухомості.

Віртуальний тур - це потужний маркетинговий інструмент, який здатний збільшити відсоток продажів, знизити рівень відмов завдяки попередньому ознайомленню з об'єктом, скоротити витрати на презентації, залучити іноземних інвесторів і багато іншого.

Процес створення віртуального 3D туру. Процес створення віртуального туру складається з чотирьох етапів.

1. Робота фотографа на об'єкті замовника: фотограф виїжджає на об'єкт зйомки і за допомогою спеціального фотообладнання знімає ті місця (локації) за якими можна буде здійснити віртуальний тур; зйомка однієї локації займає від п'яти до двадцяти хвилин, залежно від освітлення, погодних умов, наявності рухомих об'єктів.

2. Робота в студії (не вимагає присутності замовника): відзнятий фотоматеріал обробляється (кольорокорекція, ретуш, тонування), після чого для кожної локації створюється своя сферична 3D панорама. Готові панорамні зображення об'єднуються в один віртуальний тур за допомогою панелі навігації або так званих "гарячих точок", також в нього можна додавати додаткові інформаційні або інтерактивні матеріали - фото, текстові підказки, музичний і мовний супровід, відеовставки, карти, план-схеми.

3. Тестування продукції: віртуальний тур розміщується на нашій тестовій сторінці в Інтернеті, де клієнт зможе ознайомитися з макетом і при необхідності внести свої поправки.

4. Після успішного тестування готовий продукт записується на цифровий носій (CD-диск) і передається замовнику, 
(можливість технічної підтримки щодо розміщення на сайті замовника)

 

Виготовляємо на замовлення віртуальні 3д тури

 

Більш  детальна інформація за телефоном : +38 (067) 6725432 , або email - appetiteua@gmail.com