FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

У підлітковій агресії винна газована вода

10 листопада 2011

У підлітковій агресії винна газована вода

Американські вчені провели опитування школярів з Бостона і виявили зв'язок між частим вживанням газованих напоїв та підлітковою агресією.

Дослідження, опубліковане в Prevention (науковий онлайн журнал) стверджує, що підлітки, які п'ють більше п'яти банок газованих безалкогольних напоїв на тиждень, ведуть себе значно агресивніше, ніж підлітки, які споживають менше газованої води.

В даний час дослідження отримало найрізноманітніші відгуки від експертів з харчування. Доктор Karena Burke, старший лектор з психології в Школі охорони здоров'я вважає дослідження цікавим, оскільки зв'язок між безалкогольними напоями та агресією розглядається вкрай рідко. Однак вона зазначила, що, незважаючи на велику вибірку, дослідження не враховувало калорійність харчування. Професор Mike Daube, виступаючи від імені Асоціації Охорони здоров'я Австралії, був налаштований більш скептично: «Я вважаю, що потрібно бути вкрай обережним при інтерпретації цих даних. Я не впевнений, що вони насправді показують що-небудь крім того, що деякі люди п'ють багато безалкогольних напоїв ».