FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Американський тренер з фітнесу поставив на собі експеримент з ожиріння

27 жовтня 2011

Американський тренер з фітнесу поставив на собі експеримент з ожиріння

Американський тренер з фітнесу поставив на собі експеримент з ожиріння 30-річний атлет вирішив перевірити, що ж насправді заважає худнути його клієнтам

Американський тренер з фітнесу Дрю Меннінг поставив жорстокий експеримент на власному тілі у спробі зрозуміти, що викликає надмірна вага у його клієнтів і як з цим боротися.
30-річний атлет, який володів ідеальною фігурою, протягом шести місяців навмисно їв нездорову їжу і повністю змінився на краще, поправився на 32 кг, пише focus.ua. За задумом Меннінга, за півроку він повинен набрати зайву вагу, а потім ще за півроку повернути собі колишню форму. Він був ситий по горло чутками і не розумів, чому багато хто так схильні до обжерливості.
З першою, найлегшою частиною експерименту тренер впорався без особливих проблем, але тепер побоюється, що не вкладеться в намічені терміни. Шість місяців Дрю сидів на типовій американській дієті - їв чіпси, піцу, пластівці, запиваючи все це газованою водою. «Це було весело на перший погляд - їсти все, що хочеться, - говорить Меннінг. - Але те, як я виглядаю і відчуваю себе тепер, веселощів не викликає ».
Щоб повернути своє тіло назад, спортсмен планує на місяць перейти на здорову їжу, а потім почати інтенсивні вправи. «Боюся, що це займе більше півроку, тому що я набрав більшу вагу, ніж планував, - зізнався він. - Упевнений, мені вистачить волі благополучно завершити цей досвід ».