FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Переможець конкурсу з поїдання вареників помер. Швидка не змогла допомогти

21 вересня 2011

Переможець конкурсу з поїдання вареників помер. Швидка не змогла допомогти

На Запоріжжі у Токмаку на День міста помер переможець конкурсу з поїдання вареників. 77-річному пенсіонеру ледь встигли віддати приз, як у нього зупинився шлунок, а потім серце. Швидка не встигла врятувати чоловіка.

За словами очевидців, пенсіонер був тверезий та адекватний. Зле йому стало одразу після того, як він зійшов зі сцени, де тривали змагання.

"Коли він заковтав ці вареники, вони йому забили стравохід, а той вже почав давити на легені, і не вистачило йому повітря", - розповіла очевидець Валентина Касьяненко.

Лікарі у свою чергу підтвердили висновки очевидців.

"Там забито було тістом... припинилося надходження кисню, зупинилося дихання, серцева діяльність. І ми вже констатували загибель мозку", - розповіла заввідділення швидкої допомоги Токмакської ЦРЛ Лариса Шкода.

Ще на місці трагедії був і висновок правоохоронців - у смерті винуватців немає. Пенсіонер просто не розрахував можливості своєї системи травлення.

"Організаторам треба було подумати. Можливо, навіть не допустити таку людину похилого віку для участі в конкурсі", - зазначив начальник штабу Токмакського райвідділу міліції Вадим Костенко.

За відсутностю складу злочину кримінальної справи не порушували. Організаторам нічого закинути - кількість вареників на тарілці дорівнювала десяти, і якщо б жувати їх, а не ковтати, трагедії можна було б уникнути.