FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Що за диво - фалафель ?

18 грудня 2013

Що за диво - фалафель ?

Фалафель для ізраїльтян - все одно , що гамбургер або хот -дог для сучасних американців. Можна сказати й так : лоточник з фалафель в Ізраїлі так само обов'язковий , як і лоточник з смаженими каштанами у Франції. Але при всьому при цьому фалафель - це не споконвічно єврейське блюдо. Більш того , в арабському світі лунають скарги на те , що ізраїльтяни привласнили традиційне арабське блюдо і зробили з нього мало не символ своєї країни! Але скарги ці не цілком обгрунтовані: фалафель готували в Єгипті багато століть тому , ще в дохристиянські часи. Саме з Єгипту фалафель поступово Фалафель розповсюдилася на Схід , проникаючи в Палестину , Сирію , Аравію , Ірак , по шляху зазнаючи різні зміни , головним з яких стало використання нуту замість єгипетських бобів.

Та що ж це за диво таке - фалафель ? Зачекайте трохи , відповідь Вас здивує. А поки ще трохи інформації . Родичами фалафель можна вважати бразильські акараже , індійські амбоде і паруппа Вадаї , італійські Пеннел , аранчічі і Фаріната , японські корокке , азіатські баурсаки ... Які назви ! Яка екзотика! А що ж у нашій кухні ? І у нас є брати фалафель , вони називаються крокети .

Фалафель ось так , виявляється , все просто і буденно , але це тільки до тих пір , поки Ви не спробуєте приготувати фалафель (або не спробуєте його в одній з тисяч ізраїльських хумус ) . Фалафель - страва корисна в усіх відношеннях. Готується з нуту - його у нас називають « баранячий горох » , і з інших бобових , а бобові , як відомо - це джерело корисних речовин. Якщо ізраїльський фалафель готується тільки з нуту (іноді з додаванням булгура ) , то ліванський , наприклад , із суміші різних бобів : дрібної білої квасолі , нуту і бобів каннеліні , а єгипетський - з єгипетських бобів Vicia faba , а також з « дамських бобів » фуль медам , що вважаються , до речі , сильним афродизіаком. А у нас готується із звичайного жовтого гороху - і це теж смачно !

Їдять фалафель в кожній країні по- різному. У тому ж Ізраїлі це класичний фаст -фуд : в піту укладають кілька кульок фалафель , огірки , помідори , хумус (паста з розтертого нута ) , чіпси і щедро заливають тхіною (або тахині - соусом з насіння кунжуту ) . У Лівані до звичайних приправам додають м'яту і маринований турнепс , а замість тахіни соусу можуть запропонувати йогурт. У Єгипті в коржик з фалафель покладуть помідори і фуль - соус з квасолі . І навіть форма фалафель може бути різною: від кульок завбільшки з волоський горіх або трохи більше , до трохи приплющених дрібних котлеток або навіть подовжений фалафель у формі човника .

Ну що - спробуємо приготувати фалафель ? Класичний фалафель готується так . Нут замочується на ніч , потім його слід промити і просушити. Потім нут розтирають в блендері або кухонному комбайні разом з великою кількістю цибулі , часнику , петрушки , збитим яйцем і сіллю. Так, і прянощі - чорний і запашний перець , кумін , коріандр , кардамон , мускатний горіх. Все ретельно перемішується і до цієї маси додається розмочений булгур . Всю масу вимішують до стану однорідного тіста , з якого скачують невеликі кульки. Їх обсмажують у фритюрі - неодмінно оливковій ! - До золотистого або коричневого кольору.