FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

10 продуктів харчування, які найчастіше підробляють

18 травня 2013

10 продуктів харчування, які найчастіше підробляють

 1. Апельсиновий сік
Здавалося б, що можна підробити в апельсиновому соку, якщо він виготовляється з апельсинів? Насправді апельсиновий сік є одним з найпопулярніших фальсифікованих продуктів. У ньому можна знайти не тільки аскорбінову кислоту, але навіть суміш цукрового буряка, кукурудзяного цукру, глутамату натрію і сульфату калію.


2. Мед
Скандали з відмивання меду останнім часом набирають обертів. Останній великомасштабний випадок у Китаї був пов'язаний з зараженням меду потенційно небезпечними антибіотиками. Найчастіше дешевий мед видають за більш дорогі сорти. Мед є одним з найбільш часто фальсифікованих продуктів і становить 7% випадків харчового шахрайства. Торік у США в 75% придбаного в магазині меду навіть не містився пилок.

3. Трюфельне масло
Підробка трюфельного масла приводить в шок будь-якого поважаючого себе гурмана. Коштує воно недешево, тому шахраї примудряються видавати за трюфельне масло суміш оливкової олії з ароматизаторами.

4. Чорниця
Чорниця є дорогою ягодою, і, отже, випадки її підробок також високі. У багатьох поживних батончиках і рогаликах, нібито містять чорницю, нерідко виявляється суміш цукру, кукурудзяного сиропу, масла, штучних ароматизаторів і штучних харчових барвників синього і червоного кольору. Тому якщо ви бачите продукти, які обіцяють вам зміст чорниці, уважно перевірте список інгредієнтів.

5. Молоко
Молоко також є одним з найбільш часто фалсифікованим продуктом харчування. У ньому можна знайти страхітливий список домішок: меламін, формальдегід, сечовина, перекис водню, машинне масло, каустична сода, крохмаль, коров'яче або свиняче сало.

6. Риба
Дослідження, проведені з 2010 по 2012 рік, показали, що 33% риби з 1215 зразків були визначені як невідповідні своїй назві. Зразки були зібрані з 674 магазинів в 21 державі. Окунь і тунець виявилися найбільш часто фальсифікованими

7. Шафран
Під виглядом екзотичної спеції нерідко можна виявити суміш квіток календули, куркуми, кукурудзяних рилець, пелюсток маку, гіпсу, крейди, крохмалю, сульфату барію і пофарбованих у червоний колір шовкових волокон.

8. Оливкова олія
Дослідники виявили, що під виглядом оливкової олії нерідко продається масло нижчої якості, а справжня італійська оливкова олія часто не має до Італії ніякого відношення. Оливкова олія часто розбавляють іншими маслами: маслом фундука або волоського горіха, кукурудзяним, соняшниковою, арахісовим, рослинним, соєвим і пальмовою оліями.

9. Гранатовий сік
Гранатовий сік є дуже корисним, містить багато антиоксидантів, тому багато споживачі готові платити за нього чималу ціну. Але часом, відкривши його, можна виявити суцільне розчарування: гранатовий сік часто розбавляють виноградним або грушевим соком, додають цукор і кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози. Іноді такий сік навіть не містить ніяких слідів реального гранатового соку.

10. Кава
Якщо ви купуєте каву в зернах і перемелюєте його вдома, ймовірність нарватися на підробку набагато менше. У перемеленої ж кави можна знайти смажену кукурудзу, смажений ячмінь, смажені соєві боби, цикорій, житнє борошно, картопляне борошно, палений цукор, карамель, інжир, смажене насіння фініків, глюкозу, мальтодекстрин і крохмаль.