FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

8 причин їсти банани

18 травня 2013

8 причин їсти банани

1. Здоровий шлунок
Банани багаті клітковиною, яка допомагає регулювати травну систему. Банани також містять пектин, який поліпшує травлення і запобігає запорам. Крім того, банани володіють антацидним ефектом - при регулярному вживанні вони запобігають виразки шлунка і навіть знижують ризик раку шлунка.

 

2. Відмінне джерело калію
Банани - найпростіше джерело отримання калію. Високий рівень стресу, як правило, руйнує калій в організмі, тому вживання бананів допоможе зберегти психічну рівновагу і швидко прийти в норму.

3. Поліпшення функції нирок
 Банани містять велику кількість калію. При вживанні достатньої кількості калію організм виводить менше кальцію з сечею. Це знижує ризик утворення каменів у нирках. Банани (поряд з багатьма коренеплодами) мають високий рівень фенольних антиоксидантів, які допомагають захистити нирки.

4. Зміцнення кісток
Банани - відмінне джерело пребіотичної фруктоолігосахаріди, яка дозволяє нашому організму краще засвоювати живильні речовини. Це означає, що вживання в їжу бананів допоможе вашому організму краще засвоювати кальцій, тим самим зміцнюючи кістки. Крім того, калій в бананах запобігає втраті кальцію, а це означає, що ви будете менш схильні до розвитку остеопорозу у подальшому житті.

5. Зниження кров'яного тиску
Лікарі часто заохочують пацієнтів з високим кров'яним тиском додавати більше бананів в свій раціон. Високий вміст калію і низький вміст натрію в бананах запобігає підвищення кров'яного тиску. З цієї причини банани можуть знижувати ризик інсульту.

6. Сплеск енергії
Банани містять велику кількість вуглеводів, які дають необхідний заряд енергії. Вживання бананів на сніданок або після тренування може бути відмінним способом підтримати енергію без солодких напоїв або енергетичних батончиків. Банани вельми популярні серед спортсменів.

7. Гарний зір
Вживання бананів щодня може сприятливо позначитися на вашому зорі. Три порції фруктів на день знижують ризик вікової втрати зору в подальшому житті.

8. Гарний настрій
Банани містять триптофан - амінокислоту, яка допомагає організму виробляти серотонін. Серотонін допомагає відчувати себе спокійно і природним чином стабілізує ваш настрій.

Не варто забувати, що банани самі по собі не мають бути використані для лікування будь-якого з перерахованих вище захворювань. Якщо у вас є питання або сумніви про додавання великої кількості бананів в свій раціон, проконсультуйтеся з лікарем.