FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Гамбургер з МакДональдса пролежав 14 років і не змінився

18 травня 2013

Гамбургер з МакДональдса пролежав 14 років і не змінився

Якщо вам потрібна ще одна причина, щоб позбутися від звички їсти нездорову їжу, прочитайте цю історію. Девід Уіппл зі штату Юта (США) купив в 1999 році в ресторані МакДональдс гамбургер. Потім він забув про нього і згадав лише 2 роки тому. Весь цей час гамбургер лежав у кишені пальто.

Яке ж було здивування чоловіка, коли він розгорнув гамбургер і виявив, що він анітрохи не змінився за 2 роки. Девід вирішив продовжити свій незвичайний експеримент і був вражений, побачивши, що гамбургер як і раніше виглядає так само, як і 14 років тому. «Моя дружина знайшла забутий гамбургер в кишені пальто 2 роки після його покупки, - розповідає Девід. - Ми дістали його і я сказав: «О, чорт візьми! Я не можу повірити, що він виглядає точно так само! »

На гамбургері не було ніяких ознак цвілі, грибків або навіть дивного запаху. Скільки ж там консервантів? Єдине, що змінилося в ньому за ці 2 роки, так це огірок ». Девід Уіппл, який до цих пір зберігає оригінал чека за куплений гамбургер, тепер показує його своїм онукам, щоб спонукати їх правильно харчуватися.