FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Традиційна піца в незвичайному виконанні

23 квітня 2013

Традиційна піца в незвичайному виконанні

Піцерія Pizza Hut знайшла спосіб нагодувати американців ще більшою кількістю сиру - в меню з'явилася незвичайна піца під назвою Crazy Cheesy Crust Pizza, що складається з 16 маленьких кишеньок з тіста, наповнених до країв сиром. Вони можуть бути відламані і вживатися окремо від загальної піци, що знаходиться в центрі, а можуть бути розрізані разом з нею.

Кожна така кишенька має розмір приблизно з тенісний м'яч і містить 5 видів сиру. Основна начинка з пепероні знаходиться в центрі і не закриває сирні кишеньки. Шеф-кухар Pizza Hut пояснює подібне нововведення тим, що «любителі піци завжди хочуть більше сиру». У 1995 році мережа піцерій вже вдавалася до введення подібної новинки - це була фарширована піца.

Спочатку вона передбачалася як обмежена за часом пропозиція, але популярність виявилася настільки висока, що фарширована піца досі є частиною меню Pizza Hut. Вартість Crazy Cheesy Crust Pizza становить 12,99 $. Співробітникам піцерії довелося попередньо пройти тренування, щоб навчитися готувати піцу нової форми.