FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Колекція вина, що належала Генрі Тангу була продана за 6.200.000 $

26 березня 2013

Колекція вина, що належала Генрі Тангу була продана за 6.200.000 $

Гонконг можна вважати по праву однією з «винних» столиць Азії, жителі якої щорічно витрачають мільйони доларів на рідкісні колекційні і марочні вина. Копіюючи стиль життя західних мільйонерів, заможні гонконгці стали буквально все скупляти на «винних» аукціонах, викладаючи суми з шістьма нулями, щоб поповнити свої колекції. Колекція вина, що належала главі виконавчої влади Спеціального адміністративного району Гонконгу, Генрі Тангу, була продана з торгів організованого аукціонним будинком Domaine de la Romanée-Conti за 6.200.000 доларів, яка була куплена азіатським цінителями вина.

У проданій колекції переважали бургундські вина, великим шанувальником яких є Генрі Танг, заради яких він щорічно відвідує цей французький регіон. Найцікавішими лотами були п'ять пляшок вина Domaine de la Romanée-Conti 1995 року і дванадцять пляшок вінтажного вина Vosne-Romanee Cros Parantoux 1996 року.

У минулому році Генрі Танг опинився в центрі політичного скандалу, коли представники преси дізналися, що його дружина побудувала винний підвал площею 200 квадратних метрів, що для перенаселеного міста є недозволеною розкішшю, де середня площа квартири в чотири рази менше. Щоб покінчити з наростаючими гнівом громадскості він повинен був засипати підвал з вином, тому прийняв рішення продати частину своєї колекції, поки вона ще в ціні, до того поки вино не доведеться перенести в холодильники.