FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Незвичайний шведський стіл з ікрою пропонує готель Bellagio в Лас-Вегасі.

20 березня 2013

Незвичайний шведський стіл з ікрою пропонує готель Bellagio в Лас-Вегасі.

Досить популярний у Лас-Вегасі готель Bellagio відкрив вельми екстравагантний ресторан зі шведським столом, де обов'язковим інгредієнтом для всіх страв являється чорна і червона ікра. Спочатку це було невеликим експериментом, щоб подивитися, як люди зреагують на це, і за короткий час ресторанчик став надзвичайно популярним серед гурманів які приходили саме на шведський стіл з «ікрою». Bellagio збираються не просто залишити цей шведський стіл, а додати в меню, ще більше екзотичних страв.

На шведському столі в Bellagio ви не знайдете звичних яєць, смажених крилець або пасту, в якості основної страви тут йдуть млинці, гречана каша, вафлі приготовані за спеціальним рецептом, креветки і філе тунця ахи, на які викладають чорну осетрову ікру, червону ікру та ікру летючої риби тобіко. В якості прикрас використовують цибулю, яйця і соус на основі вершків. Нас звичайно здивує чому млинці і гречку записали в «високу» кухню, але для американців це сама справжня екзотика, яку якщо і прибували то лічені одиниці побували в Росії.

Такий шведський стіл з ікрою, може спробувати будь-який бажаючий відвідавши готель Bellagio в п'ятницю або суботу з 15:30 до 22 години, заплативши 38 доларів. От тільки тут не можна все брати в необмежених кількостях, страви подаються на красиво сервіровані на тарілках маленькими порціями, в щоб можна було насолодитися їх смаком.