FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Найміцніше в світі пиво

22 жовтня 2012

Найміцніше  в світі пиво

Пиво «Armageddon», від шотландських пивоварів компанії Brewmeister, стало на сьогоднішній день самим міцним пивом яке зварено в світі, в ньому міститься 65% алкоголю. Воно міцніше віскі чи бренді, а також в 16 разів міцніше звичайного пива.

«Armageddon» більш тягучий і темний, ніж звичайний темне пиво, більше схожий кольором на чай, а консистенцією на соус Грейв.

Три роки тому шотландська компанія BrewDog приготувала 32% пиво під дивною назвою «Tactical Nuclear Penguin», тим самим кинувши виклик іншим пивоварам. Німецький пивовар відповів пивом «Schorschbock» - 40%. BrewDog тоді випустив 41% «Sink The Bismarck». Німці не здавалися і зварили 44% пиво, після чого шотландці випустили 12 пляшок 55% пива вартістю 700 фунтів кожна. У липні 2010 в гонку увірвалися Голландці з 60% пивом під назвою «Start The Futureу». І ось сьогодні першість знову у шотландців.

До речі, повідомляється що «Armageddon» можна буде купити в деяких шотландських магазинах за 80 фунтів, і на пряму у виробника за пів ціни.