FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Італієць перетворив в'язницю на ресторан

4 жовтня 2011

Італієць перетворив в'язницю на ресторан

У колишній в’язниці італійського міста Леньяно неподалік від Мілана відкрився ресторан Labilancia, повідомляє La Rebubblica.

Власником є підприємець й аматор смачної їжі Франческо Марроне. Він придбав приміщення колишньої в'язниці, що не працювала з 1984 року.
З його слів, будівлю було відреставровано, але деякі деталі, що нагадують про її первісне призначення, зберегли спеціально: на вікнах будівлі залишили ґрати, а на дверях - безліч замків.

Над входом до ресторану збереглося зображення символу правосуддя - ваги, що в перекладі італійською звучить "labilancia", на чию честь і названо ресторан.

Тепер відвідувачі закладу можуть провести вечір в одиночній тюремній камері або пообідати у дворику, призначеному для прогулянок в'язнів.
Наприкінці липня в США виставили на продаж занедбане містечко Сценик у Південній Дакоті. Місто можна придбати за 799 тисяч доларів. Зараз у ньому є дві в'язниці. Також там є поштове відділення, автозаправка із продуктовим магазином, бар, музей і два житлових будинки.