FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

В магазин з закордонним паспортом

15 вересня 2011

В магазин з закордонним паспортом

Через постійне підвищення цін жителі західних регіонів країни все частіше стали скуповуватися в довколишніх європейських країнах.

За даними Держприкордонслужби України, за останні два тижні кількість випадків ввезення продуктів харчування через західні кордони збільшилася втричі.

Через кордон намагаються провезти м'ясо, цукор, каву, овочі і фрукти, вино і горілку. Причиною такого приватного імпорту стали ціни, які в Європі на порядок нижче чим в Україні. Не останню роль грає і наближення пасхальних свят.

Прикордонники відмічають, що найбільше ввозять м'яса. На його частку випадає 74% від усіх куплених в Європі продуктів. М'ясо намагаються ввезти невеликими партіями до 300 кілограм, як правило, з Польщі. Звідти також везуть і цукор, а спиртні напої купують в Румунії, Молдові і Угорщині і везуть у малій кількості до 5 літрів. Каву, овочі і фрукти найчастіше привозять з Угорщини.

На митниці прогнозують, що предметами імпорту гастрономії українців незабаром стануть тверді сири, цитрусові і соняшникова олія.

У відомстві також не виключають, що активізується "сіра" контрабанда, коли великі партії продовольства спробують ввозити за заниженою ціною/вазі або за транзитною схемою.