FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Відсутність сніданку - можлива причина поганого настрою

15 вересня 2011

Відсутність сніданку - можлива причина поганого настрою

Дослідники з Манчестерського університету у Великобританії дійшли висновку, що більше 70% людей з ранку знаходяться у поганому настрої.

Для проведення експерименту дослідники запросили декілька тисяч працюючих чоловіків і жінок. Більше половини учасників опитування сказала, що з поганим настроєм вони переступають поріг свого офісу. Кожен п'ятий випробовуваний признався, що через відсутність настрою вступає в перепалки з колегами, а іноді і з керівництвом. Також вони поскаржилися, що з тієї ж причини сваряться зі своїм коханими  і близькими людьми.

4 людини з 10 сказали, що поганий настрій впливає на їх працездатність, значно знижуючи якість виконуваного завдання. Через відсутність гарного настрою люди відчувають втому, смуток і апатію до того, що усьому відбувається навкруги.

Глава дослідницької групи професор Геоф Беаті, додав: "Нам вдалося також з'ясувати, що найбільше схильні до такого стану ті люди, які не снідають вранці. 74% опитаних зізналися, що пропускають найважливіший прийом їжі. З них більше половини сказала, що вранці у них відсутній настрій і не покращується упродовж усього дня".