FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

“Барвиста кухня” пригощала домашніми стравами та випічкою

21 травня 2012

“Барвиста кухня” пригощала домашніми стравами та випічкою

Другий кулінарний фестиваль “Барвиста кухня” відбувся у Тернополі. Проходив він у рамках IV Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю 18-19 травня у парку ім. Шевченка. Свою продукцію для дегустування тернополянам та гостям запропонували заклади сервісного обслуговування міста та області.
Скуштувати страви справжньої домашньої кухні можна було біля наметів бару “Кураж” та ресторану “Галич”. Працівники “Куражу” наготували картопляних галушок, кнедлів із соленим домашнім сиром та кропом, виставили квашені огірочки, салати з капусти і моркви, канапки з салом. А домашні ковбаски зі свинини готували безпосередньо перед відвідувачами у невеличкій пательні. Та найбільшим попитом у цьому наметі користувались шашлик зі свинини та канапки з салом.
Ресторан “Галич” пропонував усім скуштувати свої “витрибеньки”: пампушки з різними поливами. “Наші витребеньки – це дріжджові пампушки, - пояснює кухар ресторану Оксана Штогрин. – Готуємо їх із нейтрального тіста, до складу якого входять мука, молоко, дріжджі, сіль, цукор, олія, яйця. Сформовані пампушки обсмажуємо у добре розігрітій олії. А готові подаємо із шоколадною, медовою або часниковою поливами. Найбільше відвідувачі замовляли пампушки із шоколадною поливою”.
Окрім пампухів біля намету цього закладу також можна купити випечені дріжджові кренделі із цукровою помадкою та маком, традиційний український узвар із яблук, груш та чорносливу. А любителі м’ясного мали можливість перекусити домашніми ковбасками із зеленню чи квашеними огірками.
Різноманітні торти та печиво привезли на фестиваль працівники бучацького кондитерського цеху ПП “Сиванич Н.С.”. Були тут улюблені багатьма “Спартак”, “Чорний принц”, “Ювілейний”, сирники, бісквіти ванільні, шоколадні, з маком перекладені масляним кремом, пісочне печиво тощо. А прикрашали стіл із солодкою випічкою оригінальні торти у вигляді серця, сім’ї їжаків, ведмедика, машинки та ляльки Барбі.
Окрім зазначених закладів, у другий день фестивалю працювали також намети тернопільських барів “Аскольд” і “Людмила”. Вони пропонували характерний набір: соки-води та канапки-хот-доги. На жаль, чимось особливим “Барвиста кухня” цього року не здивувала. Хіба, що такою малою кількістю учасників.


Фото Kurt (Alexander) Lee