FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

У «корисних» напоях міститься дуже багато цукру

17 травня 2012

У «корисних» напоях міститься дуже багато цукру

Більшість людей навіть не підозрюють, скільки цукру міститься в так званих «корисних» напоях, повідомляють вчені з Університету Глазго (Шотландія). Опитування 2000 жителів Великобританії показало, що багато хто недооцінює вміст цукру в напоях від 2 до 6 чайних ложок. Однак, напої можуть нашкодити нашому організму так само, як і інше харчування.

Наприклад, яблучний сік за оцінками учасників опитування, містить близько 4 ложок цукру на порцію. В реальності цифра в 2 рази більша. В апельсиновому соку і напоях, що містять м'якоть фруктів ситуація така ж. У шоколадно молочному коктейлі міститься 14 ложок, при тому, що споживачі називали цифру не більше 6. У газованих напоях з соком було виявлено 16 ложок цукру замість передбачуваних 9.

За заявою експертів, фруктові напої повинні зараховуватися до повноцінних продуктів харчування, оскільки 1 стакан незбираного апельсинового соку замінює гарну порцію фруктів, повідомляють вчені з Спеціального Інституту профілактичної кардіології і Харчування (Німеччина). Додаєна в соки фруктоза підвищує рівень холестерину в крові і тиск.

Соки особливо шкідливі для бажаючих схуднути. Вчені з Глазго показали, що британці вживають у середньому 659 грам цукру і 3144 калорій в тиждень тільки за рахунок безалкогольних напоїв. При цьому кожен четвертий, дотримується дієти, забуває включати напої в загальну кількість вживаних калорій.