FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

В пармезані, який так люблять вегетаріанці, знайдено тваринні компоненти

16 травня 2012

В пармезані, який так люблять вегетаріанці, знайдено тваринні компоненти

Не так давно виявлено, що в пармезані, яким захоплюються люди, що дотримуються вегетаріанства, знаходяться і тваринні складові. Але що цікаво, цю обставину ретельно приховують власники ресторанів, які пропонують вегетаріанське меню.
Виявилося, що така їжа, як сир пармезан, який традиційно використовується при приготуванні вегетаріанських страв, містить компоненти тваринного походження, наприклад, сичужний фермент. При цьому важливо сказати, що ресторатори не признаються любителям рослинної їжі про наявність у ній тваринного компоненту.

У Великобританії в 2010 році пройшла акція під назвою «Скажіть:« Сир »!». Організатором даної акції стало співтовариство вегетаріанців Vegetarian Society. У тих ресторанах, де були виявлені «несправжні» рецепти вегетаріанських страв, учасники цієї акції залишали спеціальні картки, де було написано про пропоновані «підробки».

У 2010 році в ЄС були прийняті вимоги до маркування харчових продуктів. Згідно з цими вимогами, кожен власник ресторану і автор кулінарної книги зобов'язаний буде припинити пропонувати блюда, продукти харчування, які містять тваринні компоненти, як вегетаріанські.

Справа в тому, що в кулінарних книгах для вегетаріанців досить часто зустрічаються рецепти, які містять такі продукти харчування, як пармезан.