FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Американські вчені уточнили корисні властивості червоного вина

3 травня 2012

Американські вчені уточнили корисні властивості червоного вина

Американські вчені уточнили механізм лікувальної дії активного компонента червоного вина.

Як повідомляє EurekAlert!, Метаболізм ресвератрола вивчили група фахівців під керівництвом Девіда Сінклера (David Sinclair) з Гарвардського університету. Звіт про дослідження опублікований в журналі Cell Metabolism.

Попередні дослідження ресвератрола показали, що біологічні ефекти речовини обумовлені активністю гена SIRT1. Він кодує фермент з сімейства сиртуїнів, що регулюють багато ключових функції організму, в тому числі відповідальні за біологічне старіння.

Фармацевтична компанія Sirtis почала пошуки штучних аналогів, які по ефективності можуть зрівнятися з компонентом червоного вина. Однак фахівці компанії призупинили дослідження, припустивши, що речовина може задіяти одразу кілька молекулярних механізмів.

Група Синклера провела серію експериментів на лабораторних мишах. Дослідникам вдалося вивести лінію тварин, у яких були відсутні гени SIRT1.

За результатами дослідження, у звичайних мишей, що одержували ресвератрол, спостерігалися підвищення швидкості утворення мітохондрій і посилення їх функції, а також зростання вмісту коферменту никотинамидадениндинуклеотида (НАД) в м'язової тканини. Ці ефекти, зумовлені активністю SIRT1, не спостерігалися у тварин, позбавлених зазначеного гена.

Крім того, Сінклер і його колеги з'ясували, що прямий вплив на ген SIRT1 надають тільки невеликі дози ресвератрола. Однак цей ген є ключовим для прояву біологічних ефектів будь-яких доз речовини.

Раніше вчені прийшли до висновку, що ресвератрол, що міститься в шкірці і кісточках червоного винограду, покращує метаболізм у чоловіків, які страждають ожирінням.