FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Топ -10 найкращих ресторанів світу

2 травня 2012

Топ -10 найкращих ресторанів світу

Топ 10 ресторанів усього світу за версією журналу  Elite Тraveler (цей список складений, враховуючи результати опитування читачів.)

Alinea, Чикаго, США
Цей ресторан зайняв перше місце на думку експертів Elite Traveler. Величезна популярність, якою користується ресторан, вона зобов'язана шеф-кухарю Гранту Ашацу, який є співвласником цього закладу. Критики називають його «вундеркіндом прогресивної американської кулінарії і піонером молекулярної кухні США». Бронювати столик у цьому ресторані потрібно не менш ніж за 3 місяці. А середня вартість рахунку в Alinea близько $ 140 - $ 150.

The Fat Duck, Брей, Великобританія
Як пишуть експерти журналу Elite Traveler, шеф-кухар ресторану Хестон Блюменталь робить з традиційних британських страв щось зовсім незвичайне, застосовуючи науковий підхід і найсучасніші технології.

Per Se, Нью-Йорк, США
Цей ресторан в Нью-Йорку потрапив на третє місце за «стриману розкіш». Ним керує дуже відомий шеф-кухар Томас Келлер. Оригінальною «фішкою» цього ресторану є те, що кожен день тут пропонуються одночасно два оригінальних дегустаційних меню з 9 страв: вибір шефа і вегетаріанське. Середній рахунок обійдеться тут в $ 295.

Pierre Gagnaire, Париж, Франція
Паризький ресторан, названий ім'ям великого шеф-кухаря П'єра Ганьєра, відрізняється особливою вишуканістю кухні. Не відстає і внутрішній декор закладу. Тут представлено модний напрям кулінарії - фьюжн в авторському виконанні відомого шефа. Середній рахунок обійдеться в € 180 євро.

Daniel, Нью-Йорк, США
На п'ятому місці рейтингу Elite Traveler - ресторан Daniel, де на кухні творить відомий кухар Даніель Булю. Кращі страви французької кухні супроводжуються зразковим обслуговуванням і дуже приємною атмосферою ресторану. Вартість вечері тут в середньому $ 105 - $ 175.

Le Bernardin, Нью-Йорк, США
Популярний ресторан Le Bernardin має в своєму активі три зірки Мішлена, крім того, тут працює кращий в світі сомельє, який отримав це звання в 2008 році. Як пишуть експерти Elite Traveler, обідати в цьому ресторані все одно, що побувати в галереї мистецтва. Спробувати найкращі страви французької кухні можна, сплативши середній рахунок $ 150.

El Celler de Can Roca, Жирона, Іспанія
Цей знаменитий каталонський ресторан, за версією багатьох авторитетних критиків займає провідні позиції в світовому рейтингу. Але Elite Traveler дав йому лише сьоме місце. Середній рахунок в цьому ресторані каталонської кухні - € 75.

Le Louis XV - Alain Ducasse, Монте-Карло, Монако
Перший ресторан Алана Дюкаса, що отримав три зірки Мішлена, знаходиться в Монте-Карло. Крім розкішної кухні і не менш розкішного декору, ресторан славиться своїм погребом, де зібрано понад 600 тис. пляшок вина з усього світу. Середній рахунок тут - € 210-280.

Mugaritz, Еррентерія, Іспанія
Відомий ресторан в іспанському місті Ерретерія. Фахівці відзначили ресторан за бунтарський дух басків, кухню яких можна спробувати в цьому закладі. Тут не обслуговують жінок в першу чергу, а десерт можуть подати на початку обіду. Вартість середнього рахунку - € 115 - 150.

Hof Van Cleve, Брюссель, Бельгія
Останній у десятці - бельгійський Hof Van Cleve, простий і зрозумілий дизайн якого «вигідно відтіняє вишукану, різноманітну кухню». Вартість середнього рахунку - € 120.