FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

У США закрився ресторан з самим скандальним офіціантом в світі

24 квітня 2012

У США закрився ресторан з самим скандальним офіціантом в світі

У Сан-Франциско закрився ресторан Сем Во, який прославився завдяки тому, що в ньому працював "самий скандальний офіціант в світі".
Як повідомляє Associated Press, власник закладу Девід Хо вирішив закрити його, так як контролюючі органи зажадали підвищення стандартів безпеки та поліпшення санітарних умов.

Ресторан Сем Во, розташований в китайському кварталі Сан-Франциско, існував більше 100 років. Він представляв собою типову забігайлівку: на вході відвідувачів зустрічала кухня, а сам зал знаходився на другому поверсі, де стояло кілька столиків. Подавали в ресторані традиційну китайську їжу.

У другій половині XX століття в Сем Під працював офіціант на ім'я Едзелем Форд Фунг, який був відомий тим, що грубіянив клієнтам, лаявся, бив тарілки і скаржився на занадто маленькі чайові. Також він мав звичай прибирати зі столу до того, як клієнт повечеряв, критикував вибір відвідувачів, підсаджував незнайомих людей один до одного і відмовлявся давати клієнтам вилки.

Ім'я Фунг стало відомо завдяки лауреату Пуліцерівської премії журналісту Герберту Каен, писавшему для San Francisco Chronicle. Він часто приходив в Сем Під і розмовляв з офіціантом, після чого писав про ці розмовах. Саме Каен назвав Фунг "найскандальнішим офіціантом в світі", він же включив його в обов'язковий список пам'яток в путівнику по Сан-Франциско.

Фунг став героєм серії романів про Сан-Франциско Міські оповідання письменника Армістеда Мопіна. Крім того, на честь Фунг названа мережа продуктових наметів, відкритих на бейсбольному стадіоні Сан-Франциско.

Нагадаємо, 18 квітня співробітник McDonald's в місті Сімпсонвілль (штат Південна Кароліна, США) був заарештований за підозрою в тому, що він плював у чай клієнтів.