FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

Італійці придумали дієту для виведення токсинів

15 вересня 2011

Італійці придумали дієту для виведення токсинів

Дослідники з Туринського Університету в Італії спеціально для тих, хто любить вечірки, гостру їжу і розваги всю ніч напроліт, розробили дієту, яка виводить токсини.

Ця дієта спрямована на виведення з організму токсинів, отриманих з довкілля, а також внаслідок шкідливих дій (алкоголь, куріння). Окрім цього за допомогою цієї дієти лише за 1 день можна повною мірою поповнити організм вітамінами, мінералами і корисними волокнами.

Експерти стверджують: токсини, що потрапляють ззовні в організм людини, можуть привести до порушення обміну речовин, нетравлення шлунку, несвіжого дихання і постійного почуття втоми. Щоб поліпшити стан свого здоров'я, дослідники рекомендують скласти добовий раціон зі свіжих фруктів і овочів, горіхів, бобових, води.

При цьому необхідно виключити смажену їжу, цукор, молочні продукти, хлібобулочні вироби, шоколад.

Експерти попереджають: не усім підходить ця дієта. Наприклад, люди, що страждають цукровим діабетом і вагітні жінки повинні уникати дієт, спрямованих на виведення токсинів з організму. Подібного роду дієти також небезпечні для тих, хто страждає постійними порушеннями харчування. Окрім цього, категорично забороняється сидіти на цій дієті підліткам. Адже зростаючий організм потребує повноцінного харчування, у вітамінах, мінералах і корисних волокнах. Тому перед тим, як наслідувати дієту, спрямовану на виведення токсинів, обов'язково порадьтеся зі своїм лікарем. Якщо ж ваш лікар дав згоду, візьміть вихідний на роботі і займіться собою.