FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

У Неаполі почався "Pizzafest" – головний фестиваль піци у світі

24 липня 2011

У Неаполі почався "Pizzafest" – головний фестиваль піци у світі

Сьогодні, 8 вересня в Неаполі  розпочався фестиваль піци "Pizzafest" – головний фестиваль піци у світі і одна з найяскривіших подій Італії. Він проходить щорічно в середині вересня стаючи місцем паломництва усіх любителів цього відомого італійського блюда. Традиційно на цю подію з'їжджаються гості з багатьох країн світу. На одинадцять днів увесь Неаполь наповнюється неповторними ароматами базиліку, моцарели і свіжої випічки.

Головне на "Pizzafest" – звичайно ж, дегустації. Заплативши декілька євро за вхідний квиток на головний фестивальний майданчик, відвідувачі з ранку до вечора поїдають піцу у величезних кількостях. І їм не набридає, адже кухарі, що приїжджають на урочистість з різних країн випікають піци усіх видів і з самими різними начинками. Але головною королевою свята по праву стає неаполітанська піца – Маргарита.

Також на фестивалі можна взнати багато нового про винуватицю урочистості, розширити колекцію рецептів, послухати хорошу музику, купити сувеніри, стати учасником всіляких конкурсів або просто боліти за інших а ще обов'язково – проголосувати за кращу з'їдену піцу. Адже центральною подією фестивалю стають змагання відомих кулінарних майстрів, які вступають у боротьбу за почесне звання кращого пиццайоло світу. До вибору переможця організатори підходять серйозно: встановлюють спеціальне устаткування для голосування і підрахунку результатів.