FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Кулінарні новини

 
&nbps;

Кулінарні новини

Повернутися до усіх новин
 

5 продуктів, що викликають артрит і подагру.

2 лютого 2012

5 продуктів, що викликають артрит і подагру.

Natural News навів перелік продуктів, що сприяють виникненню або посиленню м'язових і суглобових болів, пов'язаних з артритом, подагрою і фіброміалгію:

1. Пасльонові овочі (помідори, перець, біла картопля, баклажани, тютюн) містять речовину соланін, який у деяких людей є причиною сильного болю в суглобах і м'яких тканинах, що призводить до артриту і спалахів фіброміалгії.
2. Білки, що містять пурини (у червоному м'ясі, м'ясних субпродуктах і молюсках). При біосинтезі білка розпад пуринових підстав веде до утворення сечової кислоти, що є головною причиною подагри.
3. Пшенична клейковина з високим ступенем переробки викликає ряд захворювань, у тому числі деякі типи артриту, фіброміалгію.
4. Транс-жири, виявлені в більшості продуктів швидкого харчування, можуть сприяти розвитку подагри, артриту і болю в м'язах.
5. Харчові добавки, консерванти і штучні підсолоджувачі, які використовуються практично у всіх консервованих продуктах, можуть призвести не тільки до важких розладів травної системи, але і до захворювань суглобів.
Вийняток перерахованих вище продуктів з раціону і заміна їх натуральною їжею допоможе поліпшити стан суглобів і м'язів.