FacebookTwitterВконтакте
Вхід / Реєстрація

Поради від шеф-кухаря

 
&nbps;

Поради від шеф-кухаря

Повернутися до усіх порад

Харчування і секс

Харчування і секс

Чи задоволені ви своїм сексуальним життям? Більшість відповість, що так. А, чи є у вас впевненість, що ваш секс вже не може бути краще, ніж зараз? І тепер відповідь найімовірніше буде протилежною. Може прийшов час почати працювати над ситуацією і зайнятися поліпшенням свого сексуального життя? Ви запитаєте, яким чином? Самим природним! Звичайно, є маса медикаментозних препаратів і афродизіаків, але ж є й простіший спосіб підвищити сексуальну енергію - вірно збалансувати харчування. Між харчуванням і статевим  життям є певний зв'язок, який  не слід плутати з впливом на організм продуктів, що стимулюють статеву активність.

Наші тіла складаються з хімічних речовин, які надходять в організм у тому числі і з їжею. Енергія, якою ми користуємося, теж поповнюється за рахунок поживних речовин. Якщо ці речовини знаходяться в нестачі, певні частини тіла від цього страждають і не можуть повною мірою виконувати свої функції. А сексуальні бажання і задоволення від сексу залежать від правильного функціонування численних органів.

Цинк

Цинк можна назвати мінералом сексу. Дослідження показали, що цинк необхідний для статевої системи з багатьох причин. Дефіцит цинку може призвести до проблем з дітонародженням, і це стосується як жінок, так і чоловіків. Низький рівень цинку також призводить до зниження лібідо у жінок і зменшення кількості сперми у чоловіків. Саме з цієї причини корисно їсти устриці. Цей морепродукт є одним з найкращих джерел цинку. Інші продукти, що містять цей мінерал - баранина, арахіс і бобові.

Серотонін

Серотонін - це гормон і нейромедіатор, який може здійснювати як позитивний, так і негативний вплив на ряд функцій нашого організму, таких як настрій та апетит (у тому числі і сексуальний). Згідно журналу Чоловіче Здоров'я, низький рівень серотоніну є причиною низького бажання і незначних екуляцій у чоловіків.

Принцип підвищення рівня серотоніну, а, отже, і потенції полягає в поєднанні вуглеводів з продуктами, що містять амінокислоту триптофан (яйця, горіхи і сир).

Насичені жири

За логікою речей, якщо існують продукти корисні для підвищення лібідо, то повинні бути і шкідливі. І це дійсно так. Продукти, які необхідно обмежити або виключити, якщо сексуальної енергії недостатньо - це насичені жири. Насичені жири, споживані в необмежених кількостях, можуть привести до закупорки кровоносних судин. А, як відомого, без вільного потоку крові статевий член погано реагує на сексуальний потяг.

Продукти, багаті насиченими жирами: домашня птиця (особливо шкіра), свинина і вершкове масло.